Bir Hafta Sonunda İzleyebileceğiniz Netflix Mini Dizi Önerileri

Cuma geldi hoş geldi! Hafta sonu izleyecek bir şeyler arıyor ama uzun soluklu bir diziye de başlamak istemiyorsanız veya yeni sezon beklemek size göre değilse bu yazı sizin için. Hepsi birbirinden sürükleyici ve farklı mini dizi önerileri. İşte bir hafta sonunda bitirebileceğiniz mini dizi listesi.

Behind Her Eyes – 6 bölüm

Bekar bir anne olan Louise (Simona Brown), psikiyatrist patronu David (Tom Bateman) ile ilişki yaşamaya başlar. David’in karısı Adele (Eve Hanson) durumu farkeder ve Louise’e yaklaşır. Onunla vakit geçirmeye başlarlar. İki kadının arkadaş olmasıyla, çarpık akıl oyunları başlar. Bu mini dizi, finaliyle izleyenleri oldukça şaşırttı.

Hafta sonu izlemelik Netflix Mini Dizi Listesi Behind Her Eyes (TV Mini Series 2021)

Unorthodox – 4 bölüm

New York’taki bir Hasidik Yahudi topluluğu içine doğan Esty, adetlere uygun şekilde evlendirilir. İlk bir yıl içinde evliliğini yürütmeye çalışan Esty, daha fazlası olduğunu farkeder ve özgürlüğüne kavuşmak için Berlin’e gider. Bu, Hasidik mezhebinin adetlerine aykırıdır. Esty’nin mücadelesini izleyeceğiniz bu mini dizi baskıcı toplumların hem kadın hem erkek üzerindeki etkisini acımasızca gözler önüne seriyor. Dizinin gerçek bir yaşamı konu aldığını da belirtelim.

Hafta sonu izlemelik Netflix Mini Dizi Listesi Unorthodox (TV Mini Series 2020)

The Spy – 6 Bölüm

1960’ların ortalarında Suriye rejimine sızmak için Arap bir iş adamı gibi davranan Eli Cohen, uzun yıllar İsrail’e istihbarat sağlar. Fakat bu, onun hayatında nelere mal olacaktır? Gerçek kişi ve hikayelerden uyarlanan mini dizi, tarih severler için listenin başında yer alıyor.

Hafta sonu izlemelik Netflix Mini Dizi Listesi The Spy (TV Mini Series 2019)

The Serpent – 8 Bölüm

70’lerin Bangkok’unda, taş simsarı olarak bilinen Charles Sobhraj (Tahar Rahim), son derece havalı, cömert, yardımsever, misafirperver olarak tanınmaktadır. Ülkeye gezmeye gelen hippilere rehberlik eder, onlarla eğlenmeye gider. Sevgilisi ve suç ortağı Marie Andrée (Jenna Coleman) ile turistleri çok güzel bir şekilde ağırlar. Bir gün ortadan kaybolan iki gezgin, bir diplomatın dikkatini çeker. Tüm sorularının cevabı Charles Sobhraj’dadır. Yıllar süren soruşturmalar, baskınlar… Gerçek olaylardan uyarlanan bir mini dizi. Oyuncu kadrosunda, Türk gezgin rolünde İlker Kaleli’ye de yer verilmiş.

Hafta sonu izlemelik Netflix Mini Dizi Listesi The Serpent (TV Mini Series 2021)

Self Made – 4 Bölüm

İlham ve motivasyon aradığınız bir dönemdeyseniz, bu diziyi kaçırmayın. Bir çamaşırcıdan daha fazlasını olmayı hedefleyen Sarah, renk ve cinsiyet ayrımcılığına rağmen mücadeleden vazgeçmez ve kendi işini kurar. Kendi işini kuran herkes gibi bir takım bedeller öder. 4 bölümlük mini dizi, büyük bir başarı hikayesini anlatıyor.

Hafta sonu izlemelik Netflix Mini Dizi Listesi: Self Made

Yazıyı Ne Kadar Beğendiniz?

0 / 5

Your page rank:

Likes:
0 0
Article Categories:
TEKNOLOJİYAŞAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.