Dağınıklığa Astroloji Desteği: En Dağınık Burçlar

En dağınık burçlar

Bazılarımız tüm hayatını önceden planlanlarken, bazılarımız oldukça plansız olabiliyor. Bazı insanlar organize doğarlar, ancak bazıları gittikleri her yerde bir dizi dağınıklık bırakırlar. Dağınıklığınıza astrolojiden destek geliyor. İşte en dağınık burçlar ve diğerleri!

DAĞINIK TERAZİ

Bu şaşırtıcı gelebilir, ancak dengeyi temsil eden terazi burcu, organize olmaya hiç inanmıyor. Odalarını veya evi temizlemek zorunda kalmaktan nefret ederler, çünkü çoğunlukla ebeveynleri onları düzenli olmaları için dırdır etmez. İnsanlar dağınıklıkları nedeniyle bir Terazi ile yaşamaktan kaçınırlar.

 

DAĞINIK ASLAN

Aslanlar ışıltıyı ve göz kamaştırmayı severler, bu nedenle etraflarındaki her şeyi kendi yöntemleriyle yeniden yapılandırma olasılıkları daha yüksektir. Bu süreçte, her şeyi gerçekten alt üst etme eğilimindedirler, ancak evleri için daha yaratıcı şeylerle uğraştıkları için bu onları çok fazla rahatsız etmez. Muhtemelen bir Aslan’ın evine adım atamak istemezsiniz!

 

DAĞINIK YAY

Her zaman aktif olmayı ve sık seyahat etmeyi sevdikleri için dış görünüşlerine veya evlerine fazla özen göstermeyebilirler. Hepsi o tek sırt çantasıyla yeni yerleri ziyaret etmekle ilgili, yani o çanta aylarca temizlenmediyse, onları hiç rahatsız etmez.

 

DAĞINIK KOÇ

Koç kişisel olarak dağınık bir yerde yaşamayı tercih etmez, ancak gerçek bir düzen de sağlayamazlar. Tüm kıyafetleri yatağın veya dolabın altına iterler. Organize olma fikrinden nefret ediyorlar. Bir şeyleri temizlemek ve evi düzenli tutmak onların işi değil. İşte bu yüzden en dağınık burçlar arasında.

 

DAĞINIK AKREP

Akrepler, herhangi bir iş içermeyen stressiz bir yaşam sürmeye öncelik verir. Odalarını veya evi temizleme düşüncesinden korkarlar. Biri evlerini ziyaret edip gerçekten kötü bir izlenim alırsa diye, temizleme işini ziyarete kadar ötelerler. Yani biri gelmediği sürece dağınıklıkları devam eder.

 

KOVA

Yaratıcıdırlar ve hayal dünyalarında yaşamayı severler. Bu nedenle, hayallerindeki gibi bir ev isterler. Yani güzel ve canlı mobilyalarla şık, düzenli bir ev yaratmaya çalışırlar. Bazen temizlik için motivasyonları düşer ama çok geçmeden toparlanırlar.

 

BALIK

Güzel ve temiz bir ortamda yaşamaktan zevk alırlar, böylece huzur içinde yapacakları şeye konsantre olabilirler. Bu maneviyata olan bağlılıkları, çevrelerini temiz ve toplu tutmalarına yardımcı olur. Bu nedenle Balıklar, en temiz burçlardan biridir.

 

BOĞA

Boğalar son derece organize ve sistemlidir. Bir saç telini yerde görmekten nefret ederler. Evlerini ve çevrelerini kendileri temizlerler. Ayrıca bir Boğa, misafirlerinin kendilerini nasıl temizledikleri konusunda çok titizdirler.

 

YENGEÇ

Yengeçler temiz ve düzenli olmayı her şeyden üstün tutar.  Bu nedenle, güzel ve düzenli tutma amacıyla her hafta sonu evlerini derinlemesine temizlemeyi tercih ederler.

 

OĞLAK

Muhtemelen en organize burçtur. Metodik ve sistemli çalışırlar ve düzensiz ev işlerinden şiddetle nefret ederler. Bu, evin etrafındaki herhangi bir dağınıklık görüntüsüne dayanamayacakları anlamına gelir. Yapılacaklar listesi yapmayı çok severler.

 

İKİZLER

İkizler eğlencelidir, spontanedir ve arkadaşlarıyla parti yapmayı severler. Ancak bu onların evlerini temiz tutmalarını engellemez. Düzenli bir ev ve iyi bir dekorasyon için çok çalışmaya inandıkları için, ortalığı temizlemekte sorun yaşamazlar. İkizlerin evleri genellikle bir sanat eseridir!

 

BAŞAK

Başaklar ‘mükemmeliyetçi’ olarak bilinirler ve etraflarındaki bir parça kir konusunda her zaman çok titizdirler. Evlerini günde en az iki kez temizleme eğilimindedirler. Bu, onlar için adeta bir hobi ve boş zaman değerlendirme etkinliğidir. Düzensizliği, dağınıklığı görünce bayılabilirler!

 

 

Yazıyı Ne Kadar Beğendiniz?

0 / 5

Your page rank:

Likes:
4 0
Article Categories:
AKTÜELASTROLOJİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.