Partnerinizin Sizi Hak Etmediğini Gösteren İşaretler

Partnerinizin sizi hak etmediğini gösteren işaretler

Partneriniz bunları yapıyorsa dikkat!

Sağlıklı bir ilişki sizi yükseltir ve size gelişme fırsatı verir. Ancak partneriniz size yeterince saygı duymuyorsa, potansiyeliniz boşa gidebilir. Bazı durumlarda onurunuzun kırılmasına bile sebep olabilir.

Daha güvende ve mutlu olmanıza yardımcı olmak için saygısızlık belirtisi sayılabilecek bazı işaretleri yazdık. Yaşanılan bazı durumlarda yol gösterici olabilir.

#1 Sizinle konuşurken sürekli dikkati dağılıyorsa

Ne zaman onunla bir konuyu tartışmak isteseniz, onu başka tarafa bakarken bulursun. Partneriniz her zaman böyle bir tavır sergiliyorsa, o zaman bu, sizinle konuşmasının ilgilendiği son şey olduğu anlamına gelir. Ayrıca, konuştuğunuz süre boyunca telefonuna bakması da bu duruma örnek verilebilir.

#2 Partneriniz verdiği sözleri tutmuyorsa

Partneriniz size verdiği sözleri tutmak için çaba göstermiyor mu? En kötüsü, verdiği sözleri unutuyor mu? Bu durumda, ona hatırlatsanız bile, durum değişmeyecektir. Randevuları ​​iptal etmek, aramayı veya mesaj atmayı unutmak veya hatta önemli günleri ​​hatırlamamak, onun yeterince umursamadığının bir işaretidir.

#3 Sadece kendini ve kendi hayallerini düşünüyorsa

Sizin tüm isteklerinizi görmezden gelirken kendi hayalleri, hırsları, hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler ve diğer her şey hakkında konuşuyorsa bu, partnerinizin bencil olduğunun işaretidir. Sadece kendine ve kendi işlerine öncelik vermesi muhtemel. Hele bir de, hayallerinizi paylaştığınızda dalga geçme eğilimindeyse, kendisi iflah olmaz bir bencildir.

#4 Asla özür dilemiyorsa

‘Üzgünüm’ demek ve hatalardan dolayı özür dilemek ona yabancı bir kavramsa, yaptığı hatadan dolayı sizi suçlamak pahasına da olsa eleştiriden kaçınmak için elinden geleni yapacaktır. Hatalarını asla kabul etmeyecek ve yanılmadığını kanıtlamanın yollarını arayacaktır.

#5 Partneriniz sizi değişmeye zorluyorsa

Partneriniz, seçimleriniz ve tercihleriniz için sizinle alay ediyorsa, kendinizden şüphe duymanıza neden olacaktır. Artan benlik saygısı sorunlarıyla, kendinizi partnerinizin görüşlerine göre şekillendirirken bulabilirsiniz. Bu tip insanlar, siz tamamen değişene kadar, kişiliğinize saygı duymayacak ve sizi dinlemeyecektir.

# Topluluk içinde sizden utanıyorsa

Partneriniz topluluk içinde size sürekli uyarılarda bulunuyorsa, kim olduğunuzla gurur duymadığını anlamalısınız. “Sesini alçak tut”, “düzgün yemek ye” ondan duyacağınız saygısızca şeylerden sadece birkaçı.

kaynak: timesofindia

Yazıyı Ne Kadar Beğendiniz?

0 / 5

Your page rank:

Likes:
2 0
Article Categories:
AŞK & SEKS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.